SAULĖS ENERGIJA - ATEITIES ENERGIJA

Mūsų saulės energijos sistemos skirtos ir mėgėjiškam, ir profesionaliam, ir pramoniniam naudojimui. 

  Platus saulės sistemų asortimentas mobiliesiems namams, sodo nameliams, laivams, jachtoms, ūkiniams pastatams.

Saulė yra galingiausias atsinaujinančiosios energijos šaltinis visoje žemėje. 

Visi prietaisai, kurių darbui reikalinga elektra, gali naudoti saulės energijos pagamintą elektrą.

 

MOBILI SAULĖS ELEKTRINĖ

Populiariausias sprendimas, kai elektros poreikis yra nedidelis. Tai kompaktiška ir lengvai transportuojama saulės elektrinė. Ją galėsite pakrauti saulės moduliu, mašininiu pakrovėju, elektros lizdu ar generatoriaus pagalba. Puikus sprendimas  sodo namams, kemperiams ar kaip atsarginis energijos šaltinis dingus elektrai.

SAULĖS ELEKTRINĖ SU BATERIJOMIS

Saulės elektrinė su baterijomis vadinama autonomine elektrine. Tai puikus sprendimas, kai prisijungimas prie ESO yra sudėtingas ar  norite būti visiškai nepriklausomi nuo ESO. Tokiu atveju pagamintą, bet nesunaudotą saulės energiją galėsite kaupti baterijose ir vėliau esant poreikiui ją panaudoti. Pritrūkus energijos, baterijas galėsite pakrauti generatoriaus pagalba. Puikus sprendimas  sodo namams, kemperiams ar kaip atsarginis energijos šaltinis dingus elektrai.

PRIE ESO PRIJUNGIAMA  SAULĖS ELEKTRINĖ

Populiariausias sprendimas individualiems namams, kai saulės elektrinė prijungiama prie ESO tinklo. Dalis elektros suvartojama iš karto, o kita – atiduodama į ESO tinklą pasaugojimui.  Elektra atiduota pasaugojimui galėsite pasinaudoti sumokėję pasaugojimo mokestį.  Jei elektros energijos prireiktų daugiau nei pagaminote, trūkstamas kiekis bus perkamas iš ESO įprasta elektros kaina.

    Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

    Krepšelis

    Krepšelyje nėra produktų.