Pristatymas – atsiėmimas

Prekių pristatymas į DPD paštomatus

Jei pasirinkote prekių pristatymą į DPD paštomatą, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės.

DPD paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (61 x 44 x 37 cm) bei svorio (iki 20kg) apribojimus.

Pristatymo į paštomatą kaina: 2.99 EUR

 

Prekių pristatymas į namus

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės.

Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra.

Užsakymai pristatomi darbo dienomis  8–18 val.

Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

Siuntas kurios atitinka dydžio (61 x 44 x 37 cm) bei svorio (iki 30kg) apribojimus kurjeris atneša iki laiptinės. Jei užsakyta prekė yra didesnių matmenų, nors sveria iki 30kg, ji nebus užnešama.

Pristatymo į namus (iki 30kg)  kaina: 3.99 EUR

 

Svarbu:

  • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę ir prekių kiekį.
  • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti.
  • Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
  • Informacija apie pažeidimus ar neteisingai pristatytas pakuotes turi būti pateikta klientų aptarnavimo skyriui, el. paštu kas@dpd.lt arba tel.: 8-5 210 6777
  • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
  • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
  • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

 

Kilus klausimams prašome susisiekti su mumis

+37060937528

info@edison.lt

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.